Ads by Surf Slide - Kaip pašalinti

Ads by Surf Slide

Surf Slide tai reklaminė programa, kuri gali būti instaliuota į jūsų kompiuterį be jūsų žinios. Tai nemokama programa, kuri buvo sukurta tam, kad rodytų įvairius reklaminius pranešimus ir taip uždirbtų pinigų. Iš tiesų programa nėra labai saugi, nes ji gali sekti vartotojo naršymo įpročius, o vėliau panaudoti šią informaciją reklaminiais tikslais.

Jei neseniai pastebėjote daugybę pranešimų, siūlančių įvairias nuolaidas ar kitus pasiūlymus apsipirkti internetu pigiau ir jie turi prierašą „Surf Slide Ads“ ar kažką panašaus, jūsų kompiuteris taip pat buvo užkrėstas. rekomenduojama pašalinti Surf Slide programą vos ją pastebėjus. Norėdami sužinoti apie tai daugiau, toliau skaitykite šį straipsnį.

Apie Surf Slide Ads pranešimus

Kaip jau minėjome, dauguma Surf Slide Ads pranešimų siūlo įvairias nuolaidas bei pasiūlymus sutaupyti perkant internetu. Tačiau jei paspausite ant jų, jūs tiesiog busite peradresuotas į reklaminius puslapius, kadangi pagrindinis Surf Slide programos tikslas yra reklamuoti partnerių puslapius.

Tokie pranešimai ne tik trukdo dirbti, tačiau paspaudus ant jų labai lengvai galite būti peradresuoti į potencialiai pavojingus puslapius, kur jūsų kompiuteris gali būti apkrėstas. Programa taip pat pažeidžia jūsų privatuma, nes ji seka jūsų darbą internete be jūsų sutikimo. Kaip suprantate, Surf Slide Ads pranešimai turi būti kuo skubiau pašalinti.

Distribution Methods of Surf Slide Ads

Surf Slide paprastai yra instaliuojamas kartu su nemokamomis programomis iš interneto. Tokios programos gali būti instaliuojamos net siunčiantis programas iš gerai žinomų puslapių, pavyzdžiui, Softonic, CNet ir t.t. Norėdami išvengti Surf Slide Ads pranešimų, būkite atidesni instaliuodami naujas progrmas. Visuomet perskaitykite kiekviena diegimo žingsnį ir niekuomet nesutikite instaliuoti papildomų programų jei jos nėra jums žinomos.

Norėdami pašalinti Surf Slide Ads pranešimus, parsisiųskite patikimą antikenkėjišką programa, pavyzdžiui, Spyhunter, StopZilla ar Malwarebytes. Žemiau pateikiame instrukcijas kaip pašalinti Surf Slide rankiniu būdu.

Įrankiai Malware automatiniui pašalinimui

Parsisiųsti Spyhunter ir naudoti jį Malware aptikimui
(Win)

Pastaba: Spyhunter bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į Ads By Surf Slide ir padeda juos sunaikinti nemokamai. yra ribota bandomoji versija, Terms of use, Privacy Policy, Uninstall Instructions,

Parsisiųsti Malwarebytes Anti-Malware ir naudoti jį Malware aptikimui
(Mac)

Pastaba: Malwarebytes Anti-Malware bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į Ads By Surf Slide ir padeda juos sunaikinti nemokamai. yra ribota bandomoji versija,

 

Surf Slide Ads rankinio pašalinimo instrukcijos

Išinstaliuokite Ads by Surf Slide komponentus iš Control Panel

 • Atsidarykite Control Panel langą. Windows XP/Vista/7 spauskite Start -> Control Panel, Add/Remove Programs or Uninstall. Windows 8 vartotojai paieškos laukelyje įrašykite Control Panel, tuomet suraskite Uninstall a program pasirinktį. Jums gali tekti patvirtinti savo, kaip kompiuterio administratoriaus, teises.
  Control panel
 • Programų sąraše ieškokite Ads by Surf Slide arba programų su panašiais pavadinimais. Jei nesate tikras kurias programas reikia pašalinti, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter arba Reimage anti-virusinėmis programomis.
  Remove toolbars
  Uninstall
 • Uždarykite Control Panel langą.

Pašalinkite Ads by Surf Slide iš Internet Explorer

 1. Paspauskite ant veržrakčio ikonos ir pasirinkite Manage Add-ons funkciją.
  Internet options
 2. Toolbars and extensions sąraše ieškokite Ads by Surf Slide ir pašalinkite jį. Taip pat pašalinkite viską, kas jums atrodo nepažįstama ar nereikalinga. Rekomenduotina pasilikti tik tuos papildinius, kurie yra pagaminti Google, Microsoft, Yahoo, Oracle arba Adobe.
  Add-on
 3. Uždarykite langą.

TopKaip pašalinti Ads by Surf Slide iš Google Chrome naršyklės:

 • Spustelėkite ant 3-jų horizontalių linijų piktogramos naršyklės įrankių juostoje ir pasirinkite More Tools->Extensions
  Extensions
 • Pasirinkite visus kenkėjiškus plėtinius ir ištrinkite juos.
  Remove extensions
 • Spustelkite ant “Remove” mygtuko patvirtinimo lange.
  Remove approve
 • Jei nesate tikri, galite laikinai išjungti įskiepį.
  Disable extension
 • Paleiskite Chrome naršyklę iš naujo.
(Pasirinktinai) Atkurkite naršyklės parametrus

Jei vis dar susiduriate su Ads by Surf Slide, keliamomis problemomis, iš naujo nustatykite numatytuosius naršyklės parametrus.

 • Spustelėkite Chrome’s meniu mygtuką (trys horizontals linijos) ir pasirinkite Settings.
 • Keliaukite į puslapio apačią ir spustelėkite Reset browser settings button.
  Resset settings
 • Spustelėkite Reset button o patvirtinimo lange.
  Reset approve

Jeigu negalite iš naujo nustatyti naršyklės parametrų ir problemos tęsiasi, nuskenuokite kompiuterio sistemą naudodamiesi antivirusine programa.

TopAds by Surf Slide pašalinimas iš Firefox

 • Paspauskite menui mygtuką viršutiniame dešiniajame kampe ir parinkite “Add-ons” piktogramą (arba suspauskite Ctrl+Shift+A kombinaciją su klaviatūra).
  Select add-on
 • Peržiūrėkite Extensions and Addons sąrašą, pašalindami viską kas panašu į Ads by Surf Slide ar kitus įtartinus ir nežinomus įrašus. Jeigu nesate įsitikinęs ką daro papildinys, ir jis sukurtas ne Mozilla, Google, Microsoft, Oracle ar Adobe kompanijų, tai tikriausiai jis jums nėra reikalingas.
  Remove add-on

(Nebūtina) Naršyklės gamyklinių parametrų atstatymas

Jeigu vis dar susiduriate su problemomis, susijusiomis us Ads by Surf Slide, jums gali padėti naršyklės nustatymų atstatymas į gamyklinius parametrus.

 • Paspauskite menui mygtuką viršutiniame dešiniajame kampe ir paspauskite Help mygtuką.
  Help button
 • ParinkiteTroubleshooting Information iš pagalbos meniu.
  Troubleshooting
 • Paspauskite mygtuką Reset Firefox.
  Refresh firefox
 • Papaukite Reset Firefox mygtuką patvirtinimo lange. Mozilla Firefox bus uždaroma, parametrai bus atstatyti į gamyklinius.
  Refresh firefox approve

Jeigu negalite atstatyti gamyklinių parametrų, ar problema vistiek išlieka, siūlome savo kompiuterį praskanuoti su anti-malware programa.

Kaip pašalinti Ads by Surf Slide iš Microsoft Edge interneto naršyklės:Top

Atkurkite originalius Microsoft Edge nustatymus (pirmas metodas)

 • Atidarykite Microsoft Edge naršyklę ir paspauskite mygtuką “More”(trys taškeliai viršutiniame dešiniajame ekrano kampe), tada paspauskite pasirinkimą “Settings”
  Open settings
 • Atsidariusiame “Settings” lange paspauskite “Choose what to clear”
  Choose clear
 • Pažymėkite viską, ką norite pašalinti ir paspauskite “Clear”
  Clear browsing data
 • Dešiniuoju pelės klavišu paspauskite “Start” mygtuką ir pasirinkite užduočių tvarkytuvą
  Open task manager
 • Skiltyje “Procesai”suraskite ir pažymėkite Microsoft Edge >naršyklę bei pasirinkite funkciją “Daugiau detalių”.
  Go to details
 • Skiltyje “Detalės” ieškokite pasirinkimų Microsoft Edge, ant kiekvieno iš jų paspauskite su dešiniu pelės klavišu ir pasirinkite opciją “Baigti užduotį”.
  End Edge task

Jei pirmasis viruso šalinimo būdas jums nepasiteisino, atlikite veiksmus nurodytus žemiau. Prieš atlikinėdami šiuos veiksmus nepamirškite pasidaryti atsarginės savo dokumentų kopijos.

Atkurkite originalius Microsoft Edge nustatymus (antras metodas)

 • Dokumentų valdyklėje susiraskite šį aplanką: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe Pasirinkite visas opcijas esančias šiame aplanke ir paspauskite “Ištrinti”.
  Delete files
 • Paspauskite pradžios mygtuką ir įrašykite “Windows power”. Dešiniu pelės klavišu paspauskite “Windows PowerShell” opciją ir pasirinkite “Paleisti administratoriaus teisėmis”
  Open powershell
 • Kai atsidaro “Administrator: Windows PowerShell” langas, po PS įklijuokite šią kodo eilutę: cd C:\WINDOWS\system32 ir paspauskite mygtuką Enter: Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register "$($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml" -Verbose}
  Run command

Kai atliksite šiuos žingsnius, Ads by Surf Slide turėtų būti sėkmingai pašalintas iš jūsų Microsoft Edge interneto naršyklės.

TopKaip pašalinti Ads by Surf Slide iš Safari naršyklės:

Pašalinkite kenkėjiškus plėtinius
 • Viršutiniame kairiajame kampe spustelėkite Safari meniu. Pasirinkite Preferences.
  Open preferences
 • Pasirinkite Extensions ir pašalinkite Ads by Surf Slide ir kitus įtartinus plėtinius.
  Extensions
 • Jei Jūsų naršyklės pagrindinis puslapis buvo pakeistas, viršutiniame kairiajame kampe spustelėkite Safari meniu. Pasirinkite Preferences, tuomet pasirinkite General. Įveskite pageidautiną adresą į pagrindinio puslapio laukelį.
  Reset homepage
(Pasirinktinai) Atkurkite naršyklės parametrus Jei vis dar susiduriate su Ads by Surf Slide keliamomis problemomis, iš naujo nustatykite numatytuosius naršyklės parametrus.
 • Viršutiniame kairiajame kampe spustelėkite Safari meniu. Pasirinkite Reset Safari…
  Choose reset
 • Pasirinkite, kurious nustatymus norite nustatyti iš naujo (paprastai jie būna parinkti iš anksto) ir spustelėkite Reset mygtuką.
  Reset
Jeigu negalite iš naujo nustatyti naršyklės parametrų ir problemos tęsiasi, nuskenuokite kompiuterio sistemą naudodamiesi antivirusine programa.

Rankinis Ads by Surf Slide pašalinimas

Removal guides in other languages

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.