Ads by Cineplus pranešimai - Kaip pašalinti

Ads by Cineplus pranešimai

Cineplus tai reklaminė programa, kuri gali patekti į jūsų Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome are netgi Safari naršyklę. Progama naudoja nelegalius būdus patekti į atsitiktinius kompiuterius ir sėkmės atveju pradeda generuoti daugybę reklaminų pranešimų ir rodyti juos įvairiuose internetiniuose puslapiuose. Vartotojui paspaudus ant Ads by Cineplus pranešimų, jis tuoj pat peradresuojamas į vieną iš reklamuojamų puslapių. Blogiausiu atveju, vartotojas gali būti nukreiptas į pavojingus puslapius, kuriuose galima lengvai apsikrėsti savo kompiuterį.

Žemiau pateikiame instrukcijas kaip pašalinti Ads by Cineplus pranešimus ranikiu būdu. Norėdami pašalinti Cineplus automatiškai, parsisiųskite antikenkėjišką programą, pavyzdžiui, Spyhunter ar Reimage.

About Ads by Cineplus

Ads by Cineplus tai pranešimai kurie rodomi tuo metu kai jūs naršote internete. Šie pranešimai tai ženklas, kad jūsų kompiuteryje buvo instaliuota reklaminė programa. Ši programa uždirba pinigų didindama tam tikrų puslapių lankomumą. Ji generuoja pranešimus, kuriuos lengvai atpažinsite, nes paprastai jie yra pažymėti kaip “Ads by Cineplus”, “Ads by Cineplus-1.2”, “Ads by Cineplus-1.2V11.05”, “Ads By CinePlus-1.44V13.09” ir taip toliau. Visi jie turi nuorodas į reklamuojamus puslapius ir jei vartotojas ant jų paspaudžia, jis tuoj pat yra nusiunčiamas į vieną iš reklamuojamų puslapių. Akivaizdu, akd tokie peradresavimai itin trukdo normaliam darbui.

Cineplus taip pat gali stebėti vartotojų naršymo istoriją. Vėliau ši informacija gali būti panaudota įtraukti vartotojus į kitus reklaminius projektus. Programa taip pat gali pažeisti vartotojų privatumą, atskleidami jų elektronio pašto adresus, IP adresą ir t.t. Norint išvengti tolimesnių problemų, Cineplus reikėtų kuo skubiau pašalinti.

Distribution Methods of Cineplus

Cineplus paprastai instaliuojasi jums besisiunčiant kitas nemokamas programas, pavyzdžiui, muzikos ar vaizdo grotuvus, PDF kūrim programas ir t.t. Deja ne visos nemokamos programos aiškiai įspėją apie papildomas programas. Norėdami jų išvengti, visada sekite programų instaliavimo žingsnius ir niekuomet nesutikite instaliuoti papildomų jums nežinomų programų.

Norėdami pašalinti Ads by Cineplus pranešimus, sekite žemiau pateiktus nurodymus arba praskenuokite savo kompiuterį su patikima antikenkėjiška programa. Nepramirškite prieš tai jos atnaujinti.

Įrankiai Malware automatiniui pašalinimui

Parsisiųsti Spyhunter ir naudoti jį Malware aptikimui
(Win)

Pastaba: Spyhunter bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į Ads By Cineplus Pranesimai ir padeda juos sunaikinti nemokamai. yra ribota bandomoji versija, Terms of use, Privacy Policy, Uninstall Instructions,

Parsisiųsti Malwarebytes Anti-Malware ir naudoti jį Malware aptikimui
(Mac)

Pastaba: Malwarebytes Anti-Malware bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į Ads By Cineplus Pranesimai ir padeda juos sunaikinti nemokamai. yra ribota bandomoji versija,

 

Ads by Cineplus rankinio pašalinimo instrukcijos

Išinstaliuokite Ads by Cineplus komponentus iš Control Panel

 • Atsidarykite Control Panel langą. Windows XP/Vista/7 spauskite Start -> Control Panel, Add/Remove Programs or Uninstall. Windows 8 vartotojai paieškos laukelyje įrašykite Control Panel, tuomet suraskite Uninstall a program pasirinktį. Jums gali tekti patvirtinti savo, kaip kompiuterio administratoriaus, teises.
  Control panel
 • Programų sąraše ieškokite Ads by Cineplus pranešimai arba programų su panašiais pavadinimais. Jei nesate tikras kurias programas reikia pašalinti, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter arba Reimage anti-virusinėmis programomis.
  Remove toolbars
  Uninstall
 • Uždarykite Control Panel langą.

Pašalinkite Ads by Cineplus iš Internet Explorer

 1. Paspauskite ant veržrakčio ikonos ir pasirinkite Manage Add-ons funkciją.
  Internet options
 2. Toolbars and extensions sąraše ieškokite Ads by Cineplus pranešimai ir pašalinkite jį. Taip pat pašalinkite viską, kas jums atrodo nepažįstama ar nereikalinga. Rekomenduotina pasilikti tik tuos papildinius, kurie yra pagaminti Google, Microsoft, Yahoo, Oracle arba Adobe.
  Add-on
 3. Uždarykite langą.

TopKaip pašalinti Ads by Cineplus pranešimai iš Google Chrome naršyklės:

 • Spustelėkite ant 3-jų horizontalių linijų piktogramos naršyklės įrankių juostoje ir pasirinkite More Tools->Extensions
  Extensions
 • Pasirinkite visus kenkėjiškus plėtinius ir ištrinkite juos.
  Remove extensions
 • Spustelkite ant “Remove” mygtuko patvirtinimo lange.
  Remove approve
 • Jei nesate tikri, galite laikinai išjungti įskiepį.
  Disable extension
 • Paleiskite Chrome naršyklę iš naujo.
(Pasirinktinai) Atkurkite naršyklės parametrus

Jei vis dar susiduriate su Ads by Cineplus, keliamomis problemomis, iš naujo nustatykite numatytuosius naršyklės parametrus.

 • Spustelėkite Chrome’s meniu mygtuką (trys horizontals linijos) ir pasirinkite Settings.
 • Keliaukite į puslapio apačią ir spustelėkite Reset browser settings button.
  Resset settings
 • Spustelėkite Reset button o patvirtinimo lange.
  Reset approve

Jeigu negalite iš naujo nustatyti naršyklės parametrų ir problemos tęsiasi, nuskenuokite kompiuterio sistemą naudodamiesi antivirusine programa.

TopAds by Cineplus pranešimai pašalinimas iš Firefox

 • Paspauskite menui mygtuką viršutiniame dešiniajame kampe ir parinkite “Add-ons” piktogramą (arba suspauskite Ctrl+Shift+A kombinaciją su klaviatūra).
  Select add-on
 • Peržiūrėkite Extensions and Addons sąrašą, pašalindami viską kas panašu į Ads by Cineplus ar kitus įtartinus ir nežinomus įrašus. Jeigu nesate įsitikinęs ką daro papildinys, ir jis sukurtas ne Mozilla, Google, Microsoft, Oracle ar Adobe kompanijų, tai tikriausiai jis jums nėra reikalingas.
  Remove add-on

(Nebūtina) Naršyklės gamyklinių parametrų atstatymas

Jeigu vis dar susiduriate su problemomis, susijusiomis us Ads by Cineplus pranešimai, jums gali padėti naršyklės nustatymų atstatymas į gamyklinius parametrus.

 • Paspauskite menui mygtuką viršutiniame dešiniajame kampe ir paspauskite Help mygtuką.
  Help button
 • ParinkiteTroubleshooting Information iš pagalbos meniu.
  Troubleshooting
 • Paspauskite mygtuką Reset Firefox.
  Refresh firefox
 • Papaukite Reset Firefox mygtuką patvirtinimo lange. Mozilla Firefox bus uždaroma, parametrai bus atstatyti į gamyklinius.
  Refresh firefox approve

Jeigu negalite atstatyti gamyklinių parametrų, ar problema vistiek išlieka, siūlome savo kompiuterį praskanuoti su anti-malware programa.

Kaip pašalinti Ads by Cineplus pranešimai iš Microsoft Edge interneto naršyklės:Top

Atkurkite originalius Microsoft Edge nustatymus (pirmas metodas)

 • Atidarykite Microsoft Edge naršyklę ir paspauskite mygtuką “More”(trys taškeliai viršutiniame dešiniajame ekrano kampe), tada paspauskite pasirinkimą “Settings”
  Open settings
 • Atsidariusiame “Settings” lange paspauskite “Choose what to clear”
  Choose clear
 • Pažymėkite viską, ką norite pašalinti ir paspauskite “Clear”
  Clear browsing data
 • Dešiniuoju pelės klavišu paspauskite “Start” mygtuką ir pasirinkite užduočių tvarkytuvą
  Open task manager
 • Skiltyje “Procesai”suraskite ir pažymėkite Microsoft Edge >naršyklę bei pasirinkite funkciją “Daugiau detalių”.
  Go to details
 • Skiltyje “Detalės” ieškokite pasirinkimų Microsoft Edge, ant kiekvieno iš jų paspauskite su dešiniu pelės klavišu ir pasirinkite opciją “Baigti užduotį”.
  End Edge task

Jei pirmasis viruso šalinimo būdas jums nepasiteisino, atlikite veiksmus nurodytus žemiau. Prieš atlikinėdami šiuos veiksmus nepamirškite pasidaryti atsarginės savo dokumentų kopijos.

Atkurkite originalius Microsoft Edge nustatymus (antras metodas)

 • Dokumentų valdyklėje susiraskite šį aplanką: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe Pasirinkite visas opcijas esančias šiame aplanke ir paspauskite “Ištrinti”.
  Delete files
 • Paspauskite pradžios mygtuką ir įrašykite “Windows power”. Dešiniu pelės klavišu paspauskite “Windows PowerShell” opciją ir pasirinkite “Paleisti administratoriaus teisėmis”
  Open powershell
 • Kai atsidaro “Administrator: Windows PowerShell” langas, po PS įklijuokite šią kodo eilutę: cd C:\WINDOWS\system32 ir paspauskite mygtuką Enter: Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register "$($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml" -Verbose}
  Run command

Kai atliksite šiuos žingsnius, Ads by Cineplus pranešimai turėtų būti sėkmingai pašalintas iš jūsų Microsoft Edge interneto naršyklės.

TopKaip pašalinti Ads by Cineplus pranešimai iš Safari naršyklės:

Pašalinkite kenkėjiškus plėtinius
 • Viršutiniame kairiajame kampe spustelėkite Safari meniu. Pasirinkite Preferences.
  Open preferences
 • Pasirinkite Extensions ir pašalinkite Ads by Cineplus ir kitus įtartinus plėtinius.
  Extensions
 • Jei Jūsų naršyklės pagrindinis puslapis buvo pakeistas, viršutiniame kairiajame kampe spustelėkite Safari meniu. Pasirinkite Preferences, tuomet pasirinkite General. Įveskite pageidautiną adresą į pagrindinio puslapio laukelį.
  Reset homepage
(Pasirinktinai) Atkurkite naršyklės parametrus Jei vis dar susiduriate su Ads by Cineplus pranešimai keliamomis problemomis, iš naujo nustatykite numatytuosius naršyklės parametrus.
 • Viršutiniame kairiajame kampe spustelėkite Safari meniu. Pasirinkite Reset Safari…
  Choose reset
 • Pasirinkite, kurious nustatymus norite nustatyti iš naujo (paprastai jie būna parinkti iš anksto) ir spustelėkite Reset mygtuką.
  Reset
Jeigu negalite iš naujo nustatyti naršyklės parametrų ir problemos tęsiasi, nuskenuokite kompiuterio sistemą naudodamiesi antivirusine programa.

Removal guides in other languages

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.