Activeris Antimalware - Kaip Pašalinti

Parašė         gegužės 13, 2014 14:58          0
 

Activeris Antimalware – tai mažai žinoma komercinė antikenkėjiška programa, kuria platina kompiuteriniai sukčiai. Programa klasifikuojama kaip potencialiai nepageidaujama.

Nemokama Activeris Antimalware versija neturėtų rodyti įspėjimų, nes ši versija atlieka tik skanavino funkcijas. Ji neturi jokių apsaugos funkcijų ir uždarius programos langą, ji turėtų baigti darbą.

Activeris Antimalware plinta kartu su tokiomis programomis kaip Feven, Media Enhance ir kitomis reklaminėmis programomis, kurios naudoja trojanus. Pavyzdžiui, ši programa gali būti instaliuojama paspaudus ant pranešimo imituojančio Java programos instaliavimą (galiausiai Java instaliuojama nesėkmingai). Visa tai atliekama tam, kad uždirbti pinigų reklamuojant visiškai nenaudingas programas.

Activeris Antimalware negali pašalinti jokių infekcijų, kurias aptinka nemokama programos versija. Programą sukūrė Fiorentino Media LLC, kuri yra žinoma kaip marketingo kompanija, o ne programinės įrangos kūrėja. Be to, Activeris daugiau dėmesio skiria FastAgain PC Booster registro valymo programos platinimui, nes antimalware.

Mes rekomenduojama pašalinti Activeris Antimalware ir praskanuoti kompiuterį su spyhunter, malwarebytes ar kita patikima programa.

 

Įrankiai Malware automatiniui pašalinimui

 
 
Pastaba: Reimage bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į Activeris Antimalware ir padeda juos sunaikinti nemokamai. Galite sunaikinti aptiktus failus, dll, procesus ir registro įrašus patys rankiniu būdu, arba įsigykite pilną programos versiją.
If Reimage fails to detect parasite, ask a question in comments and provide as much detail as possible or try scaning with other tools.
  We might be affiliated with some of these programs. Full information is available in disclosure

Rankinis Activeris Antimalware pašalinimas

 
 

Activeris Antimalware ekrano vaizdai

 
     
 

Internetinių projektų vadovas |       

Aš - Lietuvoje gyvenantis projektų vadovas, kuriam itin svarbu rūpintis man priklausančia įmone. Stengiuosi aktyviai domėtis temomis, kurios atskleidžia naujienas apie inovatyvius projektus bei tendencijas saugumo, sveikatos bei technologijos srityse. Mūsų įkurtas 2-viruses.com projektas žengė pirmuosius žingsnius jau 2007 metais, kuomet nusprendėme atsiriboti nuo monopolijos saugumo programų kūrimo industrijoje.

gegužės 13, 2014 14:58, gegužės 13, 2014 14:58

Šaltinis: https://www.2-viruses.com/remove-activeris-antimalware

 
   
 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Activeris Antimalware faktai
Tipas: PUP