Activeris Antimalware - Kaip pašalinti

Activeris Antimalware

Activeris Antimalware – tai mažai žinoma komercinė antikenkėjiška programa, kuria platina kompiuteriniai sukčiai. Programa klasifikuojama kaip potencialiai nepageidaujama.

Nemokama Activeris Antimalware versija neturėtų rodyti įspėjimų, nes ši versija atlieka tik skanavino funkcijas. Ji neturi jokių apsaugos funkcijų ir uždarius programos langą, ji turėtų baigti darbą.

Activeris Antimalware plinta kartu su tokiomis programomis kaip Feven, Media Enhance ir kitomis reklaminėmis programomis, kurios naudoja trojanus. Pavyzdžiui, ši programa gali būti instaliuojama paspaudus ant pranešimo imituojančio Java programos instaliavimą (galiausiai Java instaliuojama nesėkmingai). Visa tai atliekama tam, kad uždirbti pinigų reklamuojant visiškai nenaudingas programas.

Activeris Antimalware negali pašalinti jokių infekcijų, kurias aptinka nemokama programos versija. Programą sukūrė Fiorentino Media LLC, kuri yra žinoma kaip marketingo kompanija, o ne programinės įrangos kūrėja. Be to, Activeris daugiau dėmesio skiria FastAgain PC Booster registro valymo programos platinimui, nes antimalware.

Mes rekomenduojama pašalinti Activeris Antimalware ir praskanuoti kompiuterį su spyhunter, malwarebytes ar kita patikima programa.

 

Įrankiai Malware automatiniui pašalinimui

Parsisiųsti Spyhunter ir naudoti jį Malware aptikimui
(Win)

Pastaba: Spyhunter bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į Activeris Antimalware ir padeda juos sunaikinti nemokamai. yra ribota bandomoji versija, Terms of use, Privacy Policy, Uninstall Instructions,

Parsisiųsti Malwarebytes Anti-Malware ir naudoti jį Malware aptikimui
(Mac)

Pastaba: Malwarebytes Anti-Malware bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į Activeris Antimalware ir padeda juos sunaikinti nemokamai. yra ribota bandomoji versija,

Rankinis Activeris Antimalware pašalinimas

Šaltinis: https://www.2-viruses.com/remove-activeris-antimalware

Removal guides in other languages

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.