Activeris Antimalware - Kaip Pašalinti?

 

Activeris Antimalware – tai mažai žinoma komercinė antikenkėjiška programa, kuria platina kompiuteriniai sukčiai. Programa klasifikuojama kaip potencialiai nepageidaujama.

Nemokama Activeris Antimalware versija neturėtų rodyti įspėjimų, nes ši versija atlieka tik skanavino funkcijas. Ji neturi jokių apsaugos funkcijų ir uždarius programos langą, ji turėtų baigti darbą.

Activeris Antimalware plinta kartu su tokiomis programomis kaip Feven, Media Enhance ir kitomis reklaminėmis programomis, kurios naudoja trojanus. Pavyzdžiui, ši programa gali būti instaliuojama paspaudus ant pranešimo imituojančio Java programos instaliavimą (galiausiai Java instaliuojama nesėkmingai). Visa tai atliekama tam, kad uždirbti pinigų reklamuojant visiškai nenaudingas programas.

Activeris Antimalware negali pašalinti jokių infekcijų, kurias aptinka nemokama programos versija. Programą sukūrė Fiorentino Media LLC, kuri yra žinoma kaip marketingo kompanija, o ne programinės įrangos kūrėja. Be to, Activeris daugiau dėmesio skiria FastAgain PC Booster registro valymo programos platinimui, nes antimalware.

Mes rekomenduojama pašalinti Activeris Antimalware ir praskanuoti kompiuterį su spyhunter, malwarebytes ar kita patikima programa.

 

Įrankiai Activeris Antimalware automatiniui pašalinimui

 
 
Pastaba: Reimage bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į Activeris Antimalware ir padeda juos sunaikinti nemokamai. Galite sunaikinti aptiktus failus, dll, procesus ir registro įrašus patys rankiniu būdu, arba įsigykite pilną programos versiją.  We might be affiliated with some of these programs. Full information is available in disclosure

Rankinis Activeris Antimalware pašalinimas

 
Precesai:
Failai:
 

Activeris Antimalware ekrano vaizdai

 
     
 
 - Internetinių projektų vadovas
Aš - Lietuvoje gyvenantis projektų vadovas, kuriam itin svarbu rūpintis man priklausančia įmone. Stengiuosi aktyviai domėtis temomis, kurios atskleidžia naujienas apie inovatyvius projektus bei tendencijas saugumo, sveikatos bei technologijos srityse. Mūsų įkurtas 2-viruses.com projektas žengė pirmuosius žingsnius jau 2007 metais, kuomet nusprendėme atsiriboti nuo monopolijos saugumo programų kūrimo industrijoje.
 
gegužės 13, 2014 14:58, gegužės 13, 2014 14:58
 
   
 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *