Aartemis.com Virusas - Kaip Pašalinti

Parašė         sausio 8, 2014 17:15          0
Tipas: Naršyklės užgrobėjai
 

Aartemis.com virusas tai našrėykls užgrobėjas, kuris gali paveikti Internet Explorer, Mozilla Firefox ar Google Chrome naršykles. Programa instaliuojama į kompiuterius kartu su įvairiomis nemokamomis programomis iš Interneto. Paprastai su nemokamomis video įrašymo programomis, video grotuvais ir t.t. Tai labai populiarus būdas platinti naujas programas.

Vos Aartemis.com virusas patenka į sistemą, jis visiškai užgrobia jūsų naršyklę ir atlieka kelis pakeitimus. Greitai pastebėsite, kad jūsų pradžio puslapis ir paieškos puslapis pakeisti į Aartemis.com bei, kad jūs negalite įprastai naršyti internete. Programa į jūsų paieškos rezultatus įtraukia daugybę komercinių puslapių. Taigi vietoj to, kad gautumėte jūsų paieškos raktažodžius atitinkančius rezultatus, jūs būsite nuolatos priversti lankytis puslapiuose, kuriuos reklamuoja Aartemis.com virusas.

Šie peradresavimai paverčia jūsų darba labai nemaloniu. Jūs ne tik nebegalęsti lankytis pageidaujamuose puslapiuose ir atlikti paieškas, bet ir susidursite su rimtais pavojais užkrėsti savo kompiuterį įvairiais virusais. Nors Aartemis.com atrodo kaip įprastas paieškos puslapis, iš tiesų jis sukelia daugiau problemų nei naudos.

Norėdami pašalinti Aartemis.com virusą, visų pirma, išinstaliuokite jį iš programų sąrašo, kurį rasite Control Panel. Taip pat rekomenduojama pašalinti visas kitas programas kurios buvo instaliuotos tą pačią dieną kaip Aartemis.com virusas. Kai kurios šio viruso versijos instaliuoja programą, kuri blokuoja naršyklės nustatymų pakeitimus. Norėdami ją aptikti, praskanuokite savo kompiuterį su Reimage, Hitman Pro ar kita antikenkėjiška programa. Tuomet galite išinstaliuoti plėtinius ir iš naujo nustatyti naršyklės nustatymus.

Internet Explorer:

 1. Paspauskite ant rodyklės esančios paiškos laukelio dešinėje.
 2. Jei naudojarės IE8-9, pasirinkite Manage Search Providers, jei naudojatės IE7 paspauskite ant Change Search Defaults.
 3. Pašalinkite Aartemis.com iš sąrašo.

Mozilla Firefox:

 1. URL laukelyje įveskite “about:config”. Tai atidarys nustatymų puslapį.
 2. Paieškos laukelyje įveskite “Keyword.url”. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite.
 3. Paieškos laukelyje įveskite “browser.search.defaultengine”. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite.
 4. Paieškos laukelyje įveskite “browser.search.selectedengine”. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite.
 5. Paieškos laukelyje įveskite ‘browser.newtab.url’. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite. Tai užtikrins, kad kaskart atsidarius naują puslapį, nebus atidaromas paieškos puslapis.Google Chrome
 6. Jei nustatymai pasikeičia, o antikenkėjškos programos nerando jokių infekcijų: Uždarykite Firefox, atidarykite File Explorer ir adreso aulekyje įveskite %AppData%. Paieškos laukelyje įveskite user.js. Jei šis failas egzistuoja, pervadinkite jį ir išnaujo paleiskite Firefox. Tuomet pakartokite aukščiau esančius žingsnius.

Google Chrome

 1. Paspauskite ant 3 horizontalių linijų, esančių naršyklės įrankių juostoje.
 2. Pasirinkite Settings
 3. Pasirinkite Basics ->Manage Search engines
 4. Pašalinkite nereikalingas paiškos programas
 5. Grįžkite į nustatymus. Startup pasirinkite open blank page (taip pat galite pašalinti nepageidaujamus puslapius)

  Top Užgrobtos nuorodos sutvarkymas (visoms naršyklėms) (neprivaloma):

 Jeigu jūsų naršyklė tik atidarymo metu nuveda į Aartemis.com virusas pabandykite šiuos veiksmus:

 • Dešiniu pelės klavišu spustelėkite naršylės piktogramą. Kontekstiniame meniu parinkite Properties;
  Shortcut properties
 • Parinkite Shortcut kortelę;
  Remove url
 • Ištrinkite Aartemis.com virusas dalį iš „target“ laukelio.

Įrankiai Aartemis.com virusas automatiniui pašalinimui

 
 
Pastaba: Reimage bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į Aartemis.com Virusas ir padeda juos sunaikinti nemokamai. Galite sunaikinti aptiktus failus, dll, procesus ir registro įrašus patys rankiniu būdu, arba įsigykite pilną programos versiją.  We might be affiliated with some of these programs. Full information is available in disclosure 

Aartemis.com virusas ekrano vaizdai

 
     
 

Internetinių projektų vadovas |       

Aš - Lietuvoje gyvenantis projektų vadovas, kuriam itin svarbu rūpintis man priklausančia įmone. Stengiuosi aktyviai domėtis temomis, kurios atskleidžia naujienas apie inovatyvius projektus bei tendencijas saugumo, sveikatos bei technologijos srityse. Mūsų įkurtas 2-viruses.com projektas žengė pirmuosius žingsnius jau 2007 metais, kuomet nusprendėme atsiriboti nuo monopolijos saugumo programų kūrimo industrijoje.

sausio 8, 2014 17:15, liepos 26, 2017 21:49
 
   
 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.