Websearch.searchere.info Virusas - Kaip Pašalinti?

 

Websearch.searchere.info virusas tai naršyklės užgrobėjas, kuris gali patekti į jūsų sistemą, jums besisiunčiant įvairias nemokamas programas. Šis virusas pakeičia jūsų paieškos puslapį į localmoxie.com, o pradžios puslapį į Websearch.searchere.info. Pagrindinis šios programos tikslas yra reklamuoti įvairius komercinius puslapius.

Visų pirma, ši programa įtraukia daugybę reklaminių puslapių į jūsų paieškos rezultatus. Kai kurie jų gali būti pavojingi ir infekuoti jūsų kompiuterį. Norėdami išvengti tokių programų, būkite atsargesni kaskart kai siunčiatės programas iš interneto. Websearch.searchere.info virusas dažnai infiltruojasi su muzikos grotuvais, PDF kūrimo programomis ir t.t. Visuomet sekite kiekvieną instaliavimo žingsnį ir jei pastebėsite iš anksto pažymėtų parinkčių, atkreipkite dėmesį ką jos siūlo. Niekuomet nesutikite instaliuoti papildomų jums nežinomų programų.

Jei bent viena jūsų naršyklių jau buvo infekuota, išinstaliuokite Websearch.searchere.info iš programų sąrašo, kurį rasite Control Panel. Taip pat rekomenduojama pašalinti visas kitas programas kurios buvo instaliuotos tą pačią dieną kaip Websearch.searchere.info virusas. Kai kurios šio viruso versijos instaliuoja programą, kuri blokuoja naršyklės nustatymų pakeitimus. Norėdami ją aptikti, praskanuokite savo kompiuterį su Hitman Pro ar kita antikenkėjiška programa. Tuomet galite išinstaliuoti plėtinius ir iš naujo nustatyti naršyklės nustatymus.

Internet Explorer:

 1. Paspauskite ant rodyklės esančios paiškos laukelio dešinėje.
 2. Jei naudojarės IE8-9, pasirinkite Manage Search Providers, jei naudojatės IE7 paspauskite ant Change Search Defaults.
 3. Pašalinkite Websearch.searchere.info iš sąrašo.

Mozilla Firefox:

 1. URL laukelyje įveskite “about:config”. Tai atidarys nustatymų puslapį.
 2. Paieškos laukelyje įveskite “Keyword.url”. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite.
 3. Paieškos laukelyje įveskite “browser.search.defaultengine”. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite.
 4. Paieškos laukelyje įveskite “browser.search.selectedengine”. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite.
 5. Paieškos laukelyje įveskite ‘browser.newtab.url’. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite. Tai užtikrins, kad kaskart atsidarius naują puslapį, nebus atidaromas paieškos puslapis.Google Chrome
 6. Jei nustatymai pasikeičia, o antikenkėjškos programos nerando jokių infekcijų: Uždarykite Firefox, atidarykite File Explorer ir adreso aulekyje įveskite %AppData%. Paieškos laukelyje įveskite user.js. Jei šis failas egzistuoja, pervadinkite jį ir išnaujo paleiskite Firefox. Tuomet pakartokite aukščiau esančius žingsnius.

Google Chrome

 1. Paspauskite ant 3 horizontalių linijų, esančių naršyklės įrankių juostoje.
 2. Pasirinkite Settings
 3. Pasirinkite Basics ->Manage Search engines
 4. Pašalinkite nereikalingas paiškos programas
 5. Grįžkite į nustatymus. Startup pasirinkite open blank page (taip pat galite pašalinti nepageidaujamus puslapius)

Įrankiai Websearch.searchere.info virusas automatiniui pašalinimui

 
 
Pastaba: Reimage bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į Searchere Virusas ir padeda juos sunaikinti nemokamai. Galite sunaikinti aptiktus failus, dll, procesus ir registro įrašus patys rankiniu būdu, arba įsigykite pilną programos versiją.  We might be affiliated with some of these programs. Full information is available in disclosure

Rankinis Websearch.searchere.info virusas pašalinimas

 
Precesai:
       
 
 - Internetinių projektų vadovas
Aš - Lietuvoje gyvenantis projektų vadovas, kuriam itin svarbu rūpintis man priklausančia įmone. Stengiuosi aktyviai domėtis temomis, kurios atskleidžia naujienas apie inovatyvius projektus bei tendencijas saugumo, sveikatos bei technologijos srityse. Mūsų įkurtas 2-viruses.com projektas žengė pirmuosius žingsnius jau 2007 metais, kuomet nusprendėme atsiriboti nuo monopolijos saugumo programų kūrimo industrijoje.
 
vasario 6, 2014 17:28, vasario 6, 2014 17:28
 
   
 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *