FlexibleShopper Deals - Kaip Pašalinti?

 

FlexibleShopper Deals yra reklaminė programa, trikdanti vartotojų darbą ir siekianti iš jų pasipelnyti. Jei Jūsų koimpiuteris yra užkrėstas šia nepageidaujama programa, visose savo interneto naršyklėse pastoviai matysite iššokančias ir kitų tipų reklamas.

Šios programos rodomos reklamos dažniausiai siūlo įvairius komercinius pasiūlymus – vartotojai yra viliojami įsigyti prekių ar paslaugų itin patraukliomis kainomis. Nors pati programa yra pristatoma kaip naudinga ir pravarti, padedanti vartotojams taupyti tiek laiką, tiek ir pinigus apsipirkinėjant internetu, tai nėra tiesa. FlexibleShopper Deals nepadės jums sutaupyti nei laiko, nei pinigų. Atvirkščiai, dėl šios programos interneto naršymas taps daug lėtesnis, taip pat rizikuosite netekti savo pinigų.

Pats pagrindinis ir tikriausiai vienintelis šios kenkėjiškos programos tikslas yra užkrėsti kuo daugiau kompiuterių ir juose reklamuoti įvairius pelno siekiančius tinklapius bei už šį darbą gauti pinigus. Po kiekviena reklama kurią Jums parodo FlexibleShopper Deals yra paslėpta nuoroda, tad paspaudus ant reklamos Jūs būsite nedelsiant nukreiptas į šią kenkėjišką programą remiančius tinklapius. Kiekvienas toks paspaudimas atneš pelno FlexibleShopper Deals kūrėjams.

Nors ši kenkėjiška programa ir nėra klasifikuojama kaip pavojingas virusas, jos nevertėtų laikyti įdiegtos savo kompiuteryje. Ji ne tiktrukdys Jūsų kasdienį darbą internete, tačiau ir rinks Jūsų asmeninę informaciją. Pvz. Jūsų naršymo istorija, dažniausiai aplankyti tinklapiai, paieškos užklausos, IP ir elektroninio pašto  adresai gali būti įrašome ir perduodami trečiosioms šalims. Jei ši informacija nuguls į kibernetinių nusikaltėlių rankas, tapsite itin pažeidžiamas ir susilauksite kur kas didesnių nemalonumų. Lyg to dar būtų maža, FlexibleShopper Deals gali Jus nukreipti į kenksmingu portalus, ko pasekoje Jūsų kompiuteris bus užkrėstas arba Jūsų pinigai bus išvilioti apgaulės būdu.

Norint apsisaugoti nuo šios žalingos programos, venkite įrašinėti programas iš nepatikimų tinklapių su prasta reputacija. FlexibleShopper Deals dažniausiai įrašomas užakyje, vartotojui apie tai net nežinant, kuomet yra instaliuojama kita nemokama programa parsisiųsta iš interneto. Tuo atveju, jei šiems patarimams apie apsaugą jau per vėlu ir Jūsų kompiuteris jau yra apkrėstas, rekomenduojame parsisiųsti patikimią antivirusinę programą, pavyzdžiui SpyHunter, Malwarebytes arba Stopzilla. Paprasčiausiai įsirašykite vieną iš šių programų ir praskenuokite savo kompiuterį. Ji automatiškai aptiks ir pašalins virusą bei saugos Jūsų kompiuterį nuo panašių infekcijų ateityje. Jei dėl kažkokių priežasčių nenorite siųstis jokios papildomos programinės įrangos, FlexibleShopper Deals galite pašalinti ir rankiniu būdu. Sekite mūsų instrukcijas pateiktas po šiuo straipsnių. Jei iškils kažkokių neaiškumų dėl pašalinimo proceso ar pačios infekcijos, maloniai prašome klausti komentarų skiltyje ir mes pasistengsime Jums padėti.

Įrankiai FlexibleShopper Deals automatiniui pašalinimui

 
 
Pastaba: Reimage bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į FlexibleShopper Deals ir padeda juos sunaikinti nemokamai. Galite sunaikinti aptiktus failus, dll, procesus ir registro įrašus patys rankiniu būdu, arba įsigykite pilną programos versiją.  We might be affiliated with some of these programs. Full information is available in disclosure
 

Rankinis FlexibleShopper Deals pašalinimas

Išinstaliuokite FlexibleShopper Deals komponentus iš Control Panel

 • Atsidarykite Control Panel langą. Windows XP/Vista/7 spauskite Start -> Control Panel, Add/Remove Programs or Uninstall. Windows 8 vartotojai paieškos laukelyje įrašykite Control Panel, tuomet suraskite Uninstall a program pasirinktį. Jums gali tekti patvirtinti savo, kaip kompiuterio administratoriaus, teises.
  Control panel
 • Programų sąraše ieškokite FlexibleShopper Deals arba programų su panašiais pavadinimais. Jei nesate tikras kurias programas reikia pašalinti, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter arba Reimage anti-virusinėmis programomis.
  Remove toolbars
  Uninstall
 • Uždarykite Control Panel langą.

 Pašalinkite FlexibleShopper Deals iš Internet Explorer

 1. Paspauskite ant veržrakčio ikonos ir pasirinkite Manage Add-ons funkciją.
  Internet options
 2. Toolbars and extensions sąraše ieškokite FlexibleShopper Deals ir pašalinkite jį. Taip pat pašalinkite viską, kas jums atrodo nepažįstama ar nereikalinga. Rekomenduotina pasilikti tik tuos papildinius, kurie yra pagaminti Google, Microsoft, Yahoo, Oracle arba Adobe.
  Add-on
 3. Uždarykite langą.

  Top Kaip pašalinti FlexibleShopper Deals iš Google Chrome naršyklės:

 • Spustelėkite ant 3-jų horizontalių linijų piktogramos naršyklės įrankių juostoje ir pasirinkite More Tools->Extensions
  Extensions
 • Pasirinkite visus kenkėjiškus plėtinius ir ištrinkite juos.
  Remove extensions
 • Spustelkite ant “Remove” mygtuko patvirtinimo lange.
  Remove approve
 • Jei nesate tikri, galite laikinai išjungti įskiepį.
  Disable extension
 • Paleiskite Chrome naršyklę iš naujo.
(Pasirinktinai) Atkurkite naršyklės parametrus

Jei vis dar susiduriate su FlexibleShopper Deals, keliamomis problemomis, iš naujo nustatykite numatytuosius naršyklės parametrus.

 • Spustelėkite Chrome’s meniu mygtuką (trys horizontals linijos) ir pasirinkite Settings.
 • Keliaukite į puslapio apačią ir spustelėkite Reset browser settings button.
  Resset settings
 • Spustelėkite Reset button o patvirtinimo lange.
  Reset approve

Jeigu negalite iš naujo nustatyti naršyklės parametrų ir problemos tęsiasi, nuskenuokite kompiuterio sistemą naudodamiesi antivirusine programa.

  Top FlexibleShopper Deals pašalinimas iš Firefox

 • Paspauskite menui mygtuką viršutiniame dešiniajame kampe ir parinkite “Add-ons” piktogramą (arba suspauskite Ctrl+Shift+A kombinaciją su klaviatūra).
  Select add-on
 • Peržiūrėkite Extensions and Addons sąrašą, pašalindami viską kas panašu į FlexibleShopper Deals ar kitus įtartinus ir nežinomus įrašus. Jeigu nesate įsitikinęs ką daro papildinys, ir jis sukurtas ne Mozilla, Google, Microsoft, Oracle ar Adobe kompanijų, tai tikriausiai jis jums nėra reikalingas.
  Remove add-on

(Nebūtina) Naršyklės gamyklinių parametrų atstatymas

Jeigu vis dar susiduriate su problemomis, susijusiomis us FlexibleShopper Deals, jums gali padėti naršyklės nustatymų atstatymas į gamyklinius parametrus.

 • Paspauskite menui mygtuką viršutiniame dešiniajame kampe ir paspauskite Help mygtuką.
  Help button
 • ParinkiteTroubleshooting Information iš pagalbos meniu.
  Troubleshooting
 • Paspauskite mygtuką Reset Firefox.
  Refresh firefox
 • Papaukite Reset Firefox mygtuką patvirtinimo lange. Mozilla Firefox bus uždaroma, parametrai bus atstatyti į gamyklinius.
  Refresh firefox approve

Jeigu negalite atstatyti gamyklinių parametrų, ar problema vistiek išlieka, siūlome savo kompiuterį praskanuoti su anti-malware programa.

  Top

Kaip pašalinti FlexibleShopper Deals iš Microsoft Edge interneto naršyklės:

Atkurkite originalius Microsoft Edge nustatymus (pirmas metodas)

 • Atidarykite Microsoft Edge naršyklę ir paspauskite mygtuką “More”(trys taškeliai viršutiniame dešiniajame ekrano kampe), tada paspauskite pasirinkimą “Settings”
  Open settings
 • Atsidariusiame “Settings” lange paspauskite “Choose what to clear”
  Choose clear
 • Pažymėkite viską, ką norite pašalinti ir paspauskite “Clear”
  Clear browsing data
 • Dešiniuoju pelės klavišu paspauskite “Start” mygtuką ir pasirinkite užduočių tvarkytuvą
  Open task manager
 • Skiltyje “Procesai”suraskite ir pažymėkite Microsoft Edge >naršyklę bei pasirinkite funkciją “Daugiau detalių”.
  Go to details
 • Skiltyje “Detalės” ieškokite pasirinkimų Microsoft Edge, ant kiekvieno iš jų paspauskite su dešiniu pelės klavišu ir pasirinkite opciją “Baigti užduotį”.
  End Edge task

Jei pirmasis viruso šalinimo būdas jums nepasiteisino, atlikite veiksmus nurodytus žemiau. Prieš atlikinėdami šiuos veiksmus nepamirškite pasidaryti atsarginės savo dokumentų kopijos.

Atkurkite originalius Microsoft Edge nustatymus (antras metodas)

 • Dokumentų valdyklėje susiraskite šį aplanką: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe Pasirinkite visas opcijas esančias šiame aplanke ir paspauskite “Ištrinti”.
  Delete files
 • Paspauskite pradžios mygtuką ir įrašykite “Windows power”. Dešiniu pelės klavišu paspauskite “Windows PowerShell” opciją ir pasirinkite “Paleisti administratoriaus teisėmis”
  Open powershell
 • Kai atsidaro “Administrator: Windows PowerShell” langas, po PS įklijuokite šią kodo eilutę: cd C:\WINDOWS\system32 ir paspauskite mygtuką Enter: Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register "$($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml" -Verbose}
  Run command

Kai atliksite šiuos žingsnius, FlexibleShopper Deals turėtų būti sėkmingai pašalintas iš jūsų Microsoft Edge interneto naršyklės.

  Top Kaip pašalinti FlexibleShopper Deals iš Safari naršyklės:

Pašalinkite kenkėjiškus plėtinius
 • Viršutiniame kairiajame kampe spustelėkite Safari meniu. Pasirinkite Preferences.
  Open preferences
 • Pasirinkite Extensions ir pašalinkite FlexibleShopper Deals ir kitus įtartinus plėtinius.
  Extensions
 • Jei Jūsų naršyklės pagrindinis puslapis buvo pakeistas, viršutiniame kairiajame kampe spustelėkite Safari meniu. Pasirinkite Preferences, tuomet pasirinkite General. Įveskite pageidautiną adresą į pagrindinio puslapio laukelį.
  Reset homepage
(Pasirinktinai) Atkurkite naršyklės parametrus Jei vis dar susiduriate su FlexibleShopper Deals keliamomis problemomis, iš naujo nustatykite numatytuosius naršyklės parametrus.
 • Viršutiniame kairiajame kampe spustelėkite Safari meniu. Pasirinkite Reset Safari…
  Choose reset
 • Pasirinkite, kurious nustatymus norite nustatyti iš naujo (paprastai jie būna parinkti iš anksto) ir spustelėkite Reset mygtuką.
  Reset
Jeigu negalite iš naujo nustatyti naršyklės parametrų ir problemos tęsiasi, nuskenuokite kompiuterio sistemą naudodamiesi antivirusine programa.

Rankinis FlexibleShopper Deals pašalinimas

 
Precesai:
       
 
 - Internetinių projektų vadovas
Aš - Lietuvoje gyvenantis projektų vadovas, kuriam itin svarbu rūpintis man priklausančia įmone. Stengiuosi aktyviai domėtis temomis, kurios atskleidžia naujienas apie inovatyvius projektus bei tendencijas saugumo, sveikatos bei technologijos srityse. Mūsų įkurtas 2-viruses.com projektas žengė pirmuosius žingsnius jau 2007 metais, kuomet nusprendėme atsiriboti nuo monopolijos saugumo programų kūrimo industrijoje.
 
sausio 5, 2015 16:16, sausio 5, 2015 16:16
 
   
 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *