“24×7 Help” - Kaip Pašalinti?

 

“24×7 Help”  – tai pagalbos kompiuterių klausimais sistema, kurios pagalba nuotoliniu būdu galite gauti patarimus dėl iškilusių problemų. Tiesa, ši paslauga nėra nemokama, yra nustatyti valandiniai įkainiai. Skamba visai neblogai, tiesa? Kaip bebūtų, viskas nėra taip gražu, kaip galėtų pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Pradėkime nuo to, kokiais būdais ši programa atkeliauja į vartotojų kompiuterius. “24×7 Help” dažniausiai būna prikabinta prie kitos programinės įrangos, kurią galimą parsisiųsti iš interneto už dyką. Vartotojai dažnai net nenutuokia, jog jų kompiuteryje jau yra įdiegta ši kenkėjiška programa. Be to, ši programa vartotojams nuolatos siūlo įdiegti  ir kitas panašaus pobūdžio programas, tokias kaip “PCRx Registry Cleaner”, “Spyware Terminator 2012” ar “Online Vault Backup”.

Kaskart paleidus kompiuterį, ši programa taip pat startuos. Verta paminėti, kad ji yra pankankamai įkyri ir tikrai nepadės jums išspręsti jokių problemų, susijusių su kompiuterio gedimais. “24×7 Help” tiesiog siekia platinti anksčiau paminėtas programas ir tokiu būdu uždirbti pinigus. Jeigu jūsų kompiuteris dar nėra užkrėstas šia kenkėjiška programa, galite nuo to apsisaugoti. Instaliuodami programinę įrangą parsisiųstą nemokamai iš interneto, būkite itin atsargūs ir perskaitykite visas taisykles bei sąlygas. Nepraleiskite instaliacijos žingsnių ir įsitikinkite, jog neinstaliuojate jokios papildomos ir nepageidaujamos programinės įrangos.

Tuo atveju, jei jūsų kompiuteris jau yra užkrėstas, patartumėme jį praskenuoti su patikima antivirusine programa, pavyzdžiui Spyhunter arba malwarebytes. Ji automatiškai suras kenkėją jūsų kompiuteryje ir jį pašalins.

Įrankiai “24x7 Help” automatiniui pašalinimui

 
 
Pastaba: Reimage bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į “24x7 Help” ir padeda juos sunaikinti nemokamai. Galite sunaikinti aptiktus failus, dll, procesus ir registro įrašus patys rankiniu būdu, arba įsigykite pilną programos versiją.  We might be affiliated with some of these programs. Full information is available in disclosure       
 
 - Internetinių projektų vadovas
Aš - Lietuvoje gyvenantis projektų vadovas, kuriam itin svarbu rūpintis man priklausančia įmone. Stengiuosi aktyviai domėtis temomis, kurios atskleidžia naujienas apie inovatyvius projektus bei tendencijas saugumo, sveikatos bei technologijos srityse. Mūsų įkurtas 2-viruses.com projektas žengė pirmuosius žingsnius jau 2007 metais, kuomet nusprendėme atsiriboti nuo monopolijos saugumo programų kūrimo industrijoje.
 
birželio 3, 2014 17:14, birželio 3, 2014 17:14
 
   
 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *