Malwarebytes Anti-Malware

 

Scorecard and Summary

Name: Malwarebytes Anti-Malware
Type: Antikenkėjiškos programos,
Company: http://www.malwarebytes.org
Price: $24.99 (limited trial available)
Rating:
 
We are affiliated with this program. Read our disclosure.  

Malwarebytes Anti-Malware Review Details

Malwarebytes Anti-Malware laikoma labai geros kokybės antikenkėjiška programa. Stiprioji šios programos pusė yra tai, kad ji gali aptikti netikras antivirusines programas ir trojanus. Tačiau ji šiek tiek prasčiau aptinka kitas infekcijas, pavyzdžiui, kai kurias TDSS rootkit, adware ar spyware infekcijų versijas. Malwarebytes Anti-Malware nera antivirusinės programa ir tai nėra “firewall” programa.

Nemokama Malwarebytes Anti-Malware versija skiriasi nuo mokamos tuo, kad ji neapsaugo kompiuterio realiu laiku (real time protection). Nemokama versija taip pat netikrina atsisiųstų programų. Tačiau praskanavus, ji pašalina daugumą infekcijų.

Malwarebytes Anti-Malware puikiai atlieka savo funkciją kartu su antivirusinėmis programomis, nes tai yra tik antikenkėjiška (antimalware) programa. Kai kurios apsaugos programos gali teigti, kad Malwarebytes Anti-Malware yra kenkianti programa, tačiau paprastai ji suderinima su daugeliu apsaugos programų.

Rekomenduojame parsisiųsti nemokamą Malwarebytes Anti-Malware versiją. Jei jūsų antivirusinė programą neaptinka visų trojanų ar kitų panašių programų, patartina įsigyti pilną Malwarebytes Anti-Malware versiją.

 

Malwarebytes Anti-Malware ekrano vaizdai

 
   
 
 
   
rugpjūčio 29th, 2013 17:23, rugsėjo 6th, 2013 11:00