Snap Map: ar tikrai norite, jog Snapchat sektų jūsų buvimo vietą?

Beveik kiekvienas iš mūsų esame girdėję apie Snapchat, tai – aplikacija, kuri įkvėpė Facebook bei Instagram vartotojams taip pat leisti įkelti laikinas istorijas. Šia programėle naudojasi daug jauno amžiaus žmonių, tarp kurių neretai pasitaiko ir nepilnamečių vaikų. Tačiau po to kai kitos populiarios aplikacijos patobulino savo funkcijas, daugelis vartotojų nebematė prasmės naudoti atskirą programą dėl funkcijų, kurias visas dabar tiekia, pvz, Facebook.

Nors Snapchat populiariumas galbūt ir sumažėjo, jis neužleidžia savo pozicijų ir toliau siekia pristatyti naujoves. Tiesa, nors šios aplikacijos vartojimas – jūsų pasirinkimas, šis straipsnis gali Snapchat mylėtojus priversti sunerimti.

Naujienos apie pasikeitimus Snapchat programėlėje apskriejo pasaulį pakankamai greitai, tačiau ne visi liko jais patenkinti. Daug šurmulio kelia vartotojai, kurie saugo savo privatumą ir nenori susidurti su šios erdvės pažeidimais. Trumpai apie Snap Map funkciją: ji leis vartotojams greitai sužinoti savo Snapchat draugų sąraše esančių narių buvimo vietą. Originaliame žemėlapyje, naudotojai galės matyti visus savo draugus, prisijungusius per paskutinias 8 valandas ir kur jie tai padarė paskutinį kartą. Pamatyti draugo buvimo vietą galima paspaudus ant jo vartotojui priklausančio avataro.

https://www.youtube.com/watch?v=bvl82FfnUvw

Aukščiau matomame video įraše, Snap Map funkcija atrodo pakankamai linksmai bei naudingai. Tačiau toks scenarijus įmanomas tik tuomet, jeigu kibernetiniame pasaulyje nesislėptų tiek daug nepatikimų asmenų bei nusikaltėlių. Teoriškai, Snap Map galėtų padėti greitai surasti draugų buvimo vietą. Kas nutiks tuomet, jeigu persekiotojas sugebės įsmukti į jūsų draugų sąrašą ir visuomet žinos apie tai, kur jūs esate?

Dar vienas itin rimtai vertinamas Snap Map minusas – funkcija leis sekti ir jaunesnių nei 18 metų asmenų buvimo vietą. Šiuo metu, vaikai itin aktyviai naudojasi Snapchat, todėl milijonai nepilnamečių yra statomi į apvojų. Vaikų pagrobimas ar kitoks nusikaltimas prieš juos nėra itin retas įvykis, todėl tėvai turėtų patikrinti ar jų vaikai nesinaudoja Snap Map funkcija.

Jeigu esate susirūpinęs tėvas ar motina, patikrinkite savo vaiko telefoną ir padėkite jam nustatyti „Nematomumo rėžimą“ (angl. Ghost Mode). Šis pasirinkimas neleis Snapchat draugams sužinoti vartotojo dabartinės vietovės. Tas pats pasiūlymas galioja ir kitiems asmenims kuriems nesinori būti nuolatos sekamiems. Paprasčiausiai nustatykite „Nematomumo rėžimą“ ir toliau naudokitės Snapchat.

Šaltinis: theverge.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Apsaugos gidai

Paskutiniai komentarai

Naujausi įrašai