Snap.do (Resoft Smartbar) - Kaip pašalinti?

 

Snap.do, taip pat žinomas kaip Resoft Smartbar arba search.snap.do, yra naršyklės užgrobėjas, kuris pakeičia infekuoto kompiuterio pradžios ir paieškos puslapius. Jis gali paveikti Internet Explorer, Mozilla Firefox ir Google Chrome naršykles. Tai nemokama programa, kuri teigia galinti padėti vartotojam įkelti failus, konvertuoti norimus puslapius į PDF formatą, automatiškai padidinti Facebook puslapyje esančias nuotraukas bei klausytis vietinių radijo stočių, vos vienu mygtuko paspaudimu. 

Snap.do uždirba pinigus peradresuodamas vartotojus į search.snap.do bei kitus reklamuojamus puslapius. Atkreipkite dėmesį, kad vos programa yra instaliuojama, jūs negalėsite naudotis jokiais kitais paieškos puslapiais. Be to, paieškų rezultatuose pastebėsite daugybė mokamų skelbimų, taigi niekada nežinosite ar paspaudėtė ant puslapio susijusio su ieškoma tema ar tiesiog ant reklamuojamos nuorodos. Resoft privatumo nuostatose nurodyta, kad programa gali stebėti jūsų asmeninę informaciją ir panaudoti ją įvairiais tikslais:

Statistical Information we collect ……. including, inter alia, advertisements viewed, pages browsed, search inquiries, offers and services that interest you, the type of browser you are using, your IP address, the URL you have come from and the time spent at that URL, cookies and your domain type and server.

Snap.do gali būti parsisiunčiama iš programos oficialaus puslapio, tačiau paprastai programa yra platinama kartu su kitmis nemokamomis programomis. Dauguma vartotojų instaliuoja Snap.do tik todėl, kad siųsdamiesi kitas nomakamas programas, nepastebi, jog su jomis kartu bus instaliuotas ir šis įrankis.

Snap.do nėra lengva pašalinti. Rankiniu būdu tai galima padaryti tik tada jei programą galite aptikti programų sąraše. Tačiau neturėtumėt pamiršti, kad ji gali naudoti kitus pavadinimus, kuriuos ne visi vartotojai sugebės atpažinti. Dėl to rekomenduojama pašalinti Snap.do automatiškai, naudojant tokias programas kaip Spyhunter ar Hitman Pro. Jos taip pat pašalins visas kitas infekcijas ar nepageidaujamas programas.  

Įrankiai Snap.do (Resoft Smartbar) automatiniui pašalinimui

 
  Parsisiųsti Spyhunter ir naudoti jį Snap.do (Resoft Smartbar) aptikimuiPastaba: Spyhunter bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į Snap.do (Resoft Smartbar) ir padeda juos sunaikinti nemokamai. Galite sunaikinti aptiktus failus, dll, procesus ir registro įrašus patys rankiniu būdu, arba įsigykite pilną programos versiją.
 
 

Kaip atsikratyti Snap.do virusu

Išinstaliuokite Snap.do (Resoft Smartbar) komponentus iš Control Panel

 1. Atsidarykite Control Panel langą. Windows XP/Vista/7 spauskite Start -> Control Panel, Add/Remove Programs or Uninstall. Windows 8 vartotojai paieškos laukelyje įrašykite Control Panel, tuomet suraskite Uninstall a program pasirinktį. Jums gali tekti patvirtinti savo, kaip kompiuterio administratoriaus, teises.
 2. Programų sąraše ieškokite Snap.do (Resoft Smartbar) arba programų su panašiais pavadinimais. Jei nesate tikras kurias programas reikia pašalinti, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter arba StopZilla anti-virusinėmis programomis.
 3. Uždarykite Control Panel langą.

  Top Užgrobtos nuorodos sutvarkymas (visoms naršyklėms) (neprivaloma):

 Jeigu jūsų naršyklė tik atidarymo metu nuveda į Snap.do (Resoft Smartbar) pabandykite šiuos veiksmus:

 1. Dešiniu pelės klavišu spustelėkite naršylės piktogramą. Kontekstiniame meniu parinkite Properties;
  desktop
 2. Parinkite Shortcut kortelę;
  Untitled 3
 3. Ištrinkite Snap.do (Resoft Smartbar) dalį iš „target“ laukelio.

Kaip pašalinti Snap.do (Resoft Smartbar) iš Google Chrome:

 1. Paspauskite ant 3 horizontalių linijų, esančių naršyklės įrankių juostoje.
 2. Pasirinkite Settings
 3. Pasirinkite Basics ->Manage Search engines
 4. Pašalinkite nereikalingas paiškos programas
 5. Grįžkite į nustatymus. Startup pasirinkite open blank page (taip pat galite pašalinti nepageidaujamus puslapius)

Kaip pašalinti Snap.do (Resoft Smartbar) iš Mozilla Firefox:

 1. Įveskite “about:config” URL adreso laukelyje.
 2. Paieškos laukelyje įveskite “Keyword.url”. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite.
 3. Paieškos laukelyje įveskite “browser.search.defaultengine”. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite.
 4. Paieškos laukelyje įveskite “browser.search.selectedengine”. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite.
 5. Paieškos laukelyje įveskite ‘browser.newtab.url’. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite. Tai užtikrins, kad kaskart atsidarius naują puslapį, nebus atidaromas paieškos puslapis.
 6. Jei nustatymai pasikeičia ir praskanavus antikenkėjiška programa nerandama infekcijų: Uždarykite Firefox, paleiskite file explorer ir adreso laukelyje įveskite %AppData%. Paieškos laukelyje įveskite user.js. Jei failas egzistuoja, pervadinkite jį ir dar kartą paleiskite Firefox. Jūs turėsite dar kartą atliktį aukčiau nurodytus žingsnius.

 Kaip pašalinti Snap.do (Resoft Smartbar) iš Internet Explorer (senesnės versijos):

 1. Paspauskite ant rodyklės, esančios dešinėje paieškos laukelio pusėje.
 2. Jei naudojate IE8-9, pasirinkite Manage Search providers, jei naudojate IE7, paspauskite ant Change search defaults.
 3. Pašalinkite Snap.do (Resoft Smartbar) iš sąrašo.

Kaip pašalinti Snap.do (Resoft Smartbar) iš IE11

 1. Paspauskite ant Nustatymų (Settings) ikonos (viršuje, dešinėje pusėje)->Manage Addons;
 2. Pasirinkite Search Providers;
 3. Pakeiskite paieškos puslapį į Bing ar Google;
 4. Jei negalite pasirinkti šių paieškos puslapių, eikite į “Find more search providers” ekrano apačioje ir instaliuokite Google.

 

 

Snap.do (Resoft Smartbar) ekrano vaizdai

 
Custom image c70e6047 for 694
           
gegužės 30th, 2016 23:11, gegužės 30th, 2016 23:11
     

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *