Smart Web Search - Kaip pašalinti?

 

Smart Web Search yra klasifikuojama kaip naršyklės užgrobėjas, kuris gali pridaryti žalos visoms populiariausioms naršyklėms, tame tarpe ir Google Chrome, Mozilla Firefox ar Internet Explorer (praktiškai visoms versijoms). Internete klaidžioja visa galybė įvairiausių virusų ir naršyklių užgrobėjų, tačiau Smart Web Search yra gana galingas užkratas, kurio jums tikriausiai nepavyks pašalinti pasikliaunant vien tik savo jėgomis (nebent esate įgudęs kompiuterio nauodotojas).

Kadangi ši kenkėjiška programa yra platinama gana neteisėtu būdu, jūs tikriausiai net nepastebėjote kaip jis atsirado jūsų kompiuteryje. Dauguma vartotojų tai pastebi tik tada, kai būna pakeisti jų naršyklių nustatymai ir naršant internetą jie yra pastoviai nukreipiami į trečiųjų šalių tinklalapius. Ši programa dažniausiai yra platinama kartu su kitomi nemokamomois programomis (medijos grotuvais, PDF dokumentų skaityklėmis, parsisiuntimo programomis ir pan.) ir net nereikalauja jūsų leidimo instaliavimui. Kai ši kenkėjiška programa patenka į jūsų kompiuterį, iškart pakeičia visų jūsų interneto naršyklių namų puslapius į smartwebsearch.mysearchsocial.com. Jei pastebėjote šį reiškinį, nėra jokios abejonės jog jūsų kompiuteris yra užkrėstas Smart Web Search virusu. Be to, jūs nebegalėsite pakeisti savo numatytojo paieškos variklio ir namų puslapio. Net jei jums ir pavyks tai padaryti, po kurio laiko šie nustatymai bus vėl pakeisti. Ši naršyklės užgrobėja taip pat rodys įvairias pop-up reklamas kai jūs naršysite internetą. Nerekomenduojame spausti ant nei vienos iš tų reklamų, kadangi tai padarius jūs būsite nukreiptas į trečiųjų šalkių tinklapius kurie gali būti užkrėsti internetinių nusikaltėlių ir pridaryti žalos jūsų kompiuteriui ar privatiems duomenims. 

Nors iš išvaizdos Smart Web Search ir atrodo kaip visos kitos paieškos sistemos, iš tiesų ji yra visiškai kitokia, t.y. žalinga. Pateikti rezultatai bus neadekvatūs, kadangi juose apstu nuorodų į Smart Web Search sponsorių tinklapius. Būtent todėl ši programa yra ivardijama kaip kenksminga ir jūs neturėtumėte jos laikyti savo kompiuteryje. Jei pastebėjote, jog Smart Web Search yra instaliuota jūsų kompiuteryje, kuo skubiau ją pašalinkite. Kaip tai padaryti rankiniu būdu rasite išsamiose instrukcijose pateiktose po šiuo straipsniu. 

Tuo atveju, jeu jūsų kompiuteris nėra užkrėstas, o jūs tiesiog norite apsisaugoti nuo šios nepageidaujamos programos, jūs turėtumėte elgtis labai atsargiai renkantis savo siuntinius iš interneto. Geriausiais patarimas būtų nesisių išvis nieko iš tinklapių, kurie jums atrodo nepatikimai ar turi prastą reputaciją. Kaip bebūtų, jei jums būtinai reikia vienos ar kitos nemokamos programos ir vis tiek ketinate ją atsisiųsti iš įtartino šaltinio, būkite labai atsargus jos įrašymo metu. Jokiu būdu nepraleiskite instaliacijos žingsniu ir viską atidžiai perskaitykite. Jei įmanoma, pasirinkite “advanced” ar “custom” įrašymo būdą – tuomet galėsite matyti ir kontroliuoti daugiau pasirinkimų. Jei pastebėsite, jog ka-kokia papildoma programinė įranga apie kurią jūs nieko nežinote bus instaliuota kartu, užkirskite tam kelią, kadangi tai gali būti Smart Web Search ar kita nepageidaujama ir kenksminga programinė įranga.

Įrankiai Smart Web Search automatiniui pašalinimui

 
  Parsisiųsti Spyhunter ir naudoti jį Smart Web Search aptikimuiPastaba: Spyhunter bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į Smart Web Search ir padeda juos sunaikinti nemokamai. Galite sunaikinti aptiktus failus, dll, procesus ir registro įrašus patys rankiniu būdu, arba įsigykite pilną programos versiją.
 
 

Kaip atsikratyti Smart Web Search virusu

Išinstaliuokite Mysearchsocial virus komponentus iš Control Panel

 1. Atsidarykite Control Panel langą. Windows XP/Vista/7 spauskite Start -> Control Panel, Add/Remove Programs or Uninstall. Windows 8 vartotojai paieškos laukelyje įrašykite Control Panel, tuomet suraskite Uninstall a program pasirinktį. Jums gali tekti patvirtinti savo, kaip kompiuterio administratoriaus, teises.
 2. Programų sąraše ieškokite Smart Web Search Virus arba programų su panašiais pavadinimais. Jei nesate tikras kurias programas reikia pašalinti, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter arba StopZilla anti-virusinėmis programomis.
 3. Uždarykite Control Panel langą.

  Top Užgrobtos nuorodos sutvarkymas (visoms naršyklėms) (neprivaloma):

 Jeigu jūsų naršyklė tik atidarymo metu nuveda į Smart Web Search pabandykite šiuos veiksmus:

 1. Dešiniu pelės klavišu spustelėkite naršylės piktogramą. Kontekstiniame meniu parinkite Properties;
  desktop
 2. Parinkite Shortcut kortelę;
  Untitled 3
 3. Ištrinkite Smart Web Search dalį iš „target“ laukelio.

Kaip pašalinti Smart Web Search iš Google Chrome:

 1. Paspauskite ant 3 horizontalių linijų, esančių naršyklės įrankių juostoje.
 2. Pasirinkite Settings
 3. Pasirinkite Basics ->Manage Search engines
 4. Pašalinkite nereikalingas paiškos programas
 5. Grįžkite į nustatymus. Startup pasirinkite open blank page (taip pat galite pašalinti nepageidaujamus puslapius)

Kaip pašalinti Smart Web Search iš Mozilla Firefox:

 1. Įveskite “about:config” URL adreso laukelyje.
 2. Paieškos laukelyje įveskite “Keyword.url”. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite.
 3. Paieškos laukelyje įveskite “browser.search.defaultengine”. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite.
 4. Paieškos laukelyje įveskite “browser.search.selectedengine”. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite.
 5. Paieškos laukelyje įveskite ‘browser.newtab.url’. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite. Tai užtikrins, kad kaskart atsidarius naują puslapį, nebus atidaromas paieškos puslapis.
 6. Jei nustatymai pasikeičia ir praskanavus antikenkėjiška programa nerandama infekcijų: Uždarykite Firefox, paleiskite file explorer ir adreso laukelyje įveskite %AppData%. Paieškos laukelyje įveskite user.js. Jei failas egzistuoja, pervadinkite jį ir dar kartą paleiskite Firefox. Jūs turėsite dar kartą atliktį aukčiau nurodytus žingsnius.

 Kaip pašalinti Smart Web Search iš Internet Explorer (senesnės versijos):

 1. Paspauskite ant rodyklės, esančios dešinėje paieškos laukelio pusėje.
 2. Jei naudojate IE8-9, pasirinkite Manage Search providers, jei naudojate IE7, paspauskite ant Change search defaults.
 3. Pašalinkite Smart Web Search iš sąrašo.

Kaip pašalinti Smart Web Search iš IE11

 1. Paspauskite ant Nustatymų (Settings) ikonos (viršuje, dešinėje pusėje)->Manage Addons;
 2. Pasirinkite Search Providers;
 3. Pakeiskite paieškos puslapį į Bing ar Google;
 4. Jei negalite pasirinkti šių paieškos puslapių, eikite į “Find more search providers” ekrano apačioje ir instaliuokite Google.

 

             
gegužės 25th, 2016 12:08, gegužės 25th, 2016 12:08
     

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *