RegClean Pro - Kaip pašalinti?

 
UAB DIGIMA

RegClean Pro tai registro optimizavimo programa, kuri priklauso SysTweak. Tai sena kompanija, kuri dirba legaliai, tačiau jau kurį laiką kompiuterių vartotojai skundžiasi dėl šio optimizavimo programos platinimo ir reklamos. RegClean Pro reklamos metodai primena kai kurių rogue produktų platinimą. Tikriausiai tai vyksta dėl SysTweak partnerių, o ne pačios kompanijos kaltės.

RegClean Pro instaliuojamas kartu su kitomis programomis. Yra pastebėta atvejų kai programa instaliavosi kartu su naršyklių užgrobėjais ir net trojanais, kurie pristatomi kai “filmai”, kuriuos galima atsisiųsti, tačiau, instaliavus visus reikalingus komponentus, šių “filmų” atsisiųsti “nepavyksta. Tai nėra legali reklaminė taktika. Nors daugeliu atveju, galima išvengti RegClean Pro instalaivimosi, atšaukimo mygtukas nėra pakankamai aiškus, o kai kuriais atvejais netgi slepiamas. Dėl to nenuostabu, kad labai dažnai vartotjai instaliuoja RegClean Pro patys. Programa taip pat gali instaliuoti kitas SysTweak programas, be atskiro varotojo patvirtinimo.

Jei jūs nesisiuntėte RegClean Pro iš jo oficialaus puslapio, mes patariame jį pašalinti. Praskanuokite savo kompiuterį su patikima antispyware programa, pavyzdžiui,  SpyhunterHitman Pro ar Malwarebytes Anti-Malware.

Įrankiai RegClean Pro automatiniui pašalinimui

 

Kiti įrankiai

 
  0   0
    Malwarebytes Anti-Malware
 
Pastaba: Spyhunter bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į RegClean Pro ir padeda juos sunaikinti nemokamai. Galite sunaikinti aptiktus failus, dll, procesus ir registro įrašus patys rankiniu būdu, arba įsigykite pilną programos versiją.  We might be affiliated with some of these programs. Full information is available in disclosure

Rankinis RegClean Pro pašalinimas

 
Precesai:
Failai:
Dll:
Registro įrašai:
 

Susiję paveikslėliai

 
related image #1 from RegClean Pro
         
 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

RegClean Pro faktai