OurSurfing.com virusas - Kaip pašalinti?

 

Oursurfing.com virusas tai naršyklės užgrobėjas, kuris gali instaliuotis į Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome ar net Safari naršykles. Programai nereikalingas vartotojų sutikimas. Ir be jo, ji gali pakeistį iki tol pasirinktus pradžios puslapį ir paieškos įrankį. Nors iš pirmo žvilgsnio Oursurfing.com puslapis neatrodo įtartinai, iš tiesų ši programa tik reklamuoja tam tikrus puslapius, bet patikimų paieškos rezultatų pateikti negali. Taigi, rekomenduojama jį kuo skubiau pašalinti. Kartais tai nėra lengva įvykdyti, todėl mes rekomenduojame naudoti patikima antikenkėjišką programą, pavyzdžiui, Spyhunter ar StopZilla, ir pašalinti programą automatiškai.

oursurfing-com-virus

Apie OurSurfing.com virusą

Oursurfing.com virusą sukūrė SmartWave Technology Limited. Jos paskirtis yra reklamuoti įvairius puslapius ir uždirbti pinigų iš paspaudimų ant jų nuorodų. Programa nėra tiesiogiai kenkėjiška, net ji naudoja nelegalius metodus infiltruotis į kompiuterius bei gali prisidėti prie vartotojų privatumo pažeidimo.

Oursurfing.com rodo daugybę raklaminių puslapių jūsų paieškos rezultatuose bei peradresuoja vartotojus į nepageidaujamus puslapius. Ji taip pat gali nukreipti vartotojus į potencialiai pavojingus puslapius. Jei nenorite susidurti su dar daugiau problemų, pašalinkite Oursurfing.com virusą vos jį pastebėję.

Norėdami pašalinti Oursurfing.com virusą, vadovaukitės žemiau pateiktomis instrukcijomis arba paprasčiausiai praskenuokite savo kompiuterį su patikima antikenkėjiška programa.

Įrankiai OurSurfing.com virusas automatiniui pašalinimui

 
  Parsisiųsti Spyhunter ir naudoti jį OurSurfing.com virusas aptikimuiPastaba: Spyhunter bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į OurSurfing.com virusas ir padeda juos sunaikinti nemokamai. Galite sunaikinti aptiktus failus, dll, procesus ir registro įrašus patys rankiniu būdu, arba įsigykite pilną programos versiją.
 
 

OurSurfing.com virus rankinio pašalinimo instrukcijos

Išinstaliuokite OurSurfing.com virusas komponentus iš Control Panel

 1. Atsidarykite Control Panel langą. Windows XP/Vista/7 spauskite Start -> Control Panel, Add/Remove Programs or Uninstall. Windows 8 vartotojai paieškos laukelyje įrašykite Control Panel, tuomet suraskite Uninstall a program pasirinktį. Jums gali tekti patvirtinti savo, kaip kompiuterio administratoriaus, teises.
 2. Programų sąraše ieškokite OurSurfing.com virusas arba programų su panašiais pavadinimais. Jei nesate tikras kurias programas reikia pašalinti, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter arba StopZilla anti-virusinėmis programomis.
 3. Uždarykite Control Panel langą.

  Top Užgrobtos nuorodos sutvarkymas (visoms naršyklėms) (neprivaloma):

 Jeigu jūsų naršyklė tik atidarymo metu nuveda į OurSurfing.com virusas pabandykite šiuos veiksmus:

 1. Dešiniu pelės klavišu spustelėkite naršylės piktogramą. Kontekstiniame meniu parinkite Properties;
  desktop
 2. Parinkite Shortcut kortelę;
  Untitled 3
 3. Ištrinkite OurSurfing.com virusas dalį iš „target“ laukelio.

Kaip pašalinti OurSurfing.com virusas iš Google Chrome:

 1. Paspauskite ant 3 horizontalių linijų, esančių naršyklės įrankių juostoje.
 2. Pasirinkite Settings
 3. Pasirinkite Basics ->Manage Search engines
 4. Pašalinkite nereikalingas paiškos programas
 5. Grįžkite į nustatymus. Startup pasirinkite open blank page (taip pat galite pašalinti nepageidaujamus puslapius)

Kaip pašalinti OurSurfing.com virusas iš Mozilla Firefox:

 1. Įveskite “about:config” URL adreso laukelyje.
 2. Paieškos laukelyje įveskite “Keyword.url”. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite.
 3. Paieškos laukelyje įveskite “browser.search.defaultengine”. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite.
 4. Paieškos laukelyje įveskite “browser.search.selectedengine”. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite.
 5. Paieškos laukelyje įveskite ‘browser.newtab.url’. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite. Tai užtikrins, kad kaskart atsidarius naują puslapį, nebus atidaromas paieškos puslapis.
 6. Jei nustatymai pasikeičia ir praskanavus antikenkėjiška programa nerandama infekcijų: Uždarykite Firefox, paleiskite file explorer ir adreso laukelyje įveskite %AppData%. Paieškos laukelyje įveskite user.js. Jei failas egzistuoja, pervadinkite jį ir dar kartą paleiskite Firefox. Jūs turėsite dar kartą atliktį aukčiau nurodytus žingsnius.

 Kaip pašalinti OurSurfing.com virusas iš Internet Explorer (senesnės versijos):

 1. Paspauskite ant rodyklės, esančios dešinėje paieškos laukelio pusėje.
 2. Jei naudojate IE8-9, pasirinkite Manage Search providers, jei naudojate IE7, paspauskite ant Change search defaults.
 3. Pašalinkite OurSurfing.com virusas iš sąrašo.

Kaip pašalinti OurSurfing.com virusas iš IE11

 1. Paspauskite ant Nustatymų (Settings) ikonos (viršuje, dešinėje pusėje)->Manage Addons;
 2. Pasirinkite Search Providers;
 3. Pakeiskite paieškos puslapį į Bing ar Google;
 4. Jei negalite pasirinkti šių paieškos puslapių, eikite į “Find more search providers” ekrano apačioje ir instaliuokite Google.

 

 

OurSurfing.com virusas ekrano vaizdai

 
Custom image f37ec9e9 for 807
           
gegužės 29th, 2016 10:35, gegužės 29th, 2016 10:35
     

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *