Do-search.com virusas - Kaip pašalinti?

 

Do-search.com virusas tai naršyklės užgrobėjas, kuris buvo sukurtas tam, kad padidinti kai kurių puslapių lankomumą, į juos peradresuodamas daugybę kompiuterių vartotojų. Programa instaliuojama į kompiuterius kartu su įvairiomis nemokamomis programomis. Norėdami išvengti tokių programų, reikėtų būti atsagesniems besisiunčiant bet kokias nemokamas programas iš interneto.

Do-search.com virusas gali paveikti šias naršykles: Internet Explorer, Mozilla Firefox bei Google Chrome. Programa pakeičia kai kuriuos šių naršyklių nustatymus ir neleidžia jų atkeisti į prieš tai buvusius. Tiek jūsų pradžios puslapis, tiek paieškos puslapis yra pakeičiami į do-search.com. Didžiausia problema yra tai, kad šis puslapis į paieškos rezultatus pagrinde įtraukia komercinius puslapius. Dėl šios priežasties, Do-search.com virusas yra laikomas potencialiai nepageidaujama programa.

Rekomenduojame pašalinti Do-search.com virusą vos pastebėjus jį savo naršyklėje. Visų pirma išinstaliuokite programą iš programų sąrašo, kurį rasite Control Panel. Taip pat rekomenduojama pašalinti visas kitas programas kurios buvo instaliuotos tą pačią dieną kaip Do-search.com virusas. Kai kurios šio viruso versijos instaliuoja programą, kuri blokuoja naršyklės nustatymų pakeitimus. Norėdami ją aptikti, praskanuokite savo kompiuterį su Hitman Pro ar kita antikenkėjiška programa. Tuomet galite išinstaliuoti plėtinius ir iš naujo nustatyti naršyklės nustatymus.

Internet Explorer:

 1. Paspauskite ant rodyklės esančios paiškos laukelio dešinėje.
 2. Jei naudojarės IE8-9, pasirinkite Manage Search Providers, jei naudojatės IE7 paspauskite ant Change Search Defaults.
 3. Pašalinkite Do-search.com iš sąrašo.

Mozilla Firefox:

 1. URL laukelyje įveskite “about:config”. Tai atidarys nustatymų puslapį.
 2. Paieškos laukelyje įveskite “Keyword.url”. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite.
 3. Paieškos laukelyje įveskite “browser.search.defaultengine”. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite.
 4. Paieškos laukelyje įveskite “browser.search.selectedengine”. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite.
 5. Paieškos laukelyje įveskite ‘browser.newtab.url’. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite. Tai užtikrins, kad kaskart atsidarius naują puslapį, nebus atidaromas paieškos puslapis.Google Chrome
 6. Jei nustatymai pasikeičia, o antikenkėjškos programos nerando jokių infekcijų: Uždarykite Firefox, atidarykite File Explorer ir adreso aulekyje įveskite %AppData%. Paieškos laukelyje įveskite user.js. Jei šis failas egzistuoja, pervadinkite jį ir išnaujo paleiskite Firefox. Tuomet pakartokite aukščiau esančius žingsnius.

Google Chrome

 1. Paspauskite ant 3 horizontalių linijų, esančių naršyklės įrankių juostoje.
 2. Pasirinkite Settings
 3. Pasirinkite Basics ->Manage Search engines
 4. Pašalinkite nereikalingas paiškos programas
 5. Grįžkite į nustatymus. Startup pasirinkite open blank page (taip pat galite pašalinti nepageidaujamus puslapius)

 

Įrankiai Do-search.com virusas automatiniui pašalinimui

 
  Parsisiųsti Spyhunter ir naudoti jį Do-search.com virusas aptikimuiPastaba: Spyhunter bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į Do-search.com virusas ir padeda juos sunaikinti nemokamai. Galite sunaikinti aptiktus failus, dll, procesus ir registro įrašus patys rankiniu būdu, arba įsigykite pilną programos versiją.
 

Rankinis Do-search.com virusas pašalinimas

 
Precesai:
 

Do-search.com virusas ekrano vaizdai

 
do-search-com-virus
           
gegužės 28th, 2016 14:48, gegužės 28th, 2016 14:48
     

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *