Antivirus Security Pro 2014 - Kaip pašalinti?

 
UAB DIGIMA

Antivirus Security Pro 2014 tai netikra antivirusinė programa, kur gali būti instaliuojama į kompiuterius vartotojams nežinant, Trojanų pagalba. Programa bando įtikinti vartotojus, kad jų kompiuteriai yra užkrėsti ir priversti juos įsigyti pilną Antivirus Security Pro 2014 versiją. Iš tiesų tai tik dar vienas būdas išvilioti vartotojų pinigus.

Vos patekus į kompiuterį, programa rodo netikrus saugumo pranešimus įspėjančius apie įvairius virusus. Antivirus Security Pro 2014 taip pat imituoja, jog skanuoja jūsų kompiuterį, kaskart jums perkrovus sistemą. Už poros minučių programa parodo infekcijų sąrašą ir rekomenduoja įsigyti pilną Antivirus Security Pro 2014 versiją ir jas pašalinti.

Virusas taip pat gali blokuoti jūsų kompiuteryje esančias programas. Atminkite, kad tai yra netikra programa, kuri tik siekia išvilioti iš jūsų pinigų. Mes rekomenduojame pašalinti Antivirus Security Pro 2014 vos pastebėjus pirmus ženklus apie šios programos egzostavimą. Praskanuokite savo kompiuterį su patikima antikenkėjiška programa, pavyzdžiui, Spyhunter. Nepamiškite įsigyti naujausią programos versiją tam, kad galėtumėte pašalinti visas infekcijas.

Įrankiai Antivirus Security Pro 2014 automatiniui pašalinimui

 

Kiti įrankiai

 
  0   0
    Spyhunter
  0   0
    Malwarebytes' Anti-Malware
  0   0
    StopZilla
 
Pastaba: Reimage bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į Antivirus Security Pro 2014 ir padeda juos sunaikinti nemokamai. Galite sunaikinti aptiktus failus, dll, procesus ir registro įrašus patys rankiniu būdu, arba įsigykite pilną programos versiją.  We might be affiliated with some of these programs. Full information is available in disclosure           
 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *